piątek, 1 stycznia 2010

Podsumowanie grudnia 2009

Podsumowań nadszedł czas.

W grudniu wiele się działo. W trakcie miesiąca na blogu pojawiły się reklamy kontekstowe AdSense. Nie spodziewam się wielkich zysków i obiecuję, że każdy wpływ zasili portfel inwestycyjny.

Grudzień to miesiąc zwiększonych wydatków związanych głównie ze świętami oraz sylwestrem. Na szczęście mój portfel powiększa się sukcesywnie i nic nie było w stanie temu przeszkodzić. Nic nieoczekiwanego nie zdarzyło się też w bankach, gdzie trzymam oszczędności i inwestuję. A Wy sprawdziliście swój stan konta?

Stan kapitału w moim portfelu wynosi obecnie 2814,01 zł. Składają się na to akcje Arterii, Asseco Bs i Stąporkowa, których wartość to 876,90 zł. Na razie nie zamierzam pozbywać się żadnej spółki, choć przyznam, że do Arterii zaczynam tracić cierpliwość. Na rachunku maklerskim leży sobie też 1937,11 zł. Na oku mam kolejne spółki, ale póki co nie zamierzam szarżować na giełdzie, ponieważ spodziewam się spadków na rynku akcji. Rozglądałem się już za funduszem inwestycyjnym, który w najbliższym czasie uatrakcyjni mój portfel.


Ze stanu swoich finansów jestem zadowolony, ponieważ z zainwestowanych 2376,45 zł mam już o 437,56 zł więcej. W grudniu udało mi się dołożyć aż 790,60 zł. W styczniu dołożę na pewno równie dużo, ale spodziewam się, że w kolejnych miesiącach nie uda mi się odkładać tak sporych kwot. Muszę jednak pamiętać, że tylko systematyczność pozwoli mi na osiągnięcie zamierzonych celów.

Szczęśliwego Nowego Roku Wam życzę! Dzięki, że jesteście ze mną.

1 komentarz:

  1. Każda suma odłożona przez nas daje duża radość. A każdy pieniądz zarobiony przez inwestycje, cieszy jeszcze bardziej :)

    Pozdrawiam i powodzenia!

    OdpowiedzUsuń

Wyraź swoje zdanie. Nie musisz się logować.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...