O blogu

Ynwestycje to blog o inwestowaniu pieniędzy.

Bloga piszę głównie z pasji. Nie ukrywam, że temat inwestowania pieniędzy mnie kręci. Po prostu to lubię! Inwestowanie ma też swoje cele.

Główny cel:

0,5 mln zł do końca 2036 r. - pieniądze potrzebne do przejścia na prywatną emeryturę w wieku 50 lat.

Najbliższy cel:

250 000 zł do końca 2019 r.

O swoich inwestycjach piszę szczegółowo, żebyście mogli je komentować. Czytelnicy to wielki skarb tego bloga. Zawsze liczę na Wasze cenne rady!


Środki, które inwestuję pochodzą nie tylko z mojej własnej kieszeni. Na blogu wyświetlane są reklamy Google AdSense.

Dochody z reklam zostaną dołączone do portfela inwestycyjnego bloga Ynwestycje. Jeśli kogoś rażą te reklamy, to proponuję instalację dodatku do przeglądarki AdBlock.Chciałbym też zaznaczyć, że publikuję własne decyzje inwestycyjne, którymi nie powinniście się sugerować. Blog prowadzony jest wyłącznie dla idei. W związku z tym w stopce bloga gościć będzie stosowna rekomendacja:

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...