wtorek, 2 lutego 2010

Mail od czytelnika

Otrzymałem mail od jednego z czytelników, który poleca mi lekturę ciekawego bloga. Jako że strona jest bardzo ciekawa, to pozwoliłem sobie poświęcić jej osobny wpis.

Personal Finance Blog jest pisany w języku angielskim. Prowadzi go Amerykanin chińskiego pochodzenia, który to w 2002 roku postanowił, że dorobi się kwoty okrągłego miliona dolarów. Nie zdradzę, jak mu poszło. Stan jego finansów można prześledzić pod tym linkiem.


Strona była ze zrozumiałych powodów nie aktualizowana przez dłuższy czas. Personal Finance Blog miesiąc temu odżył i pojawiło się 10 nowych wpisów. Zachęcam wszystkich do lektury. Ja na pewno będę stałym czytelnikiem, bo nie ukrywam, że postaram się na ile to możliwe wzorować.

Personal Finance Blog ląduje na liście polecanych przeze mnie. Za jakiś czas spodziewajcie się też kolejnej porcji ciekawych blogów.

4 komentarze:

 1. Faktycznie. Poczytałem wybiórczo kilkanaście wpisów i naprawdę blog jest fajnie napisany. Dzięki za podzielenie się linkiem do niego :)

  Jeżeli mówimy już o anglojęzycznych blogach to ja od jakiegoś czasu odwiedzam

  http://www.getrichslowly.org/blog/

  OdpowiedzUsuń
 2. Również ciekawy blog. Też jestem regularnym czytelnikiem. Get Rich Slowly podoba mi się z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest treść, a drugi to długość wpisów. Dzięki niemu szlifuję swój angielski.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyłączam się do słów Roberta. Sama jeszcze chętnie zajrzę na te blogi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Polecam, bo naprawdę warto.

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoje zdanie. Nie musisz się logować.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...